Iced Earth

tiredoftrying

Banned
Legit question do you think it is hard to get fuckbuddies in Romania? Do you think a MM would get more pussy than your average, low inhibition?

IcedEarth

Slayer
heilsa said:
IcedEarth said:
n-ai tupeu stai acasa
spălare insuti
ai de plm te-ai bagat si tu in seama

ia vezi ca matale nu stii proverbul cu dracu si podu asa ca du-te frumos acasa ca mata ti-a gatit niste fasole si plateste-i inapoi cu dragoste pura

heilsa

Slayer
IcedEarth said:
heilsa said:
spălare insuti
ai de plm te-ai bagat si tu in seama

ia vezi ca matale nu stii proverbul cu dracu si podu asa ca du-te frumos acasa ca mata ti-a gatit niste fasole si plateste-i inapoi cu dragoste pura
Vrei să pleci dar nu mă, nu mă iei, nu mă, nu mă iei, nu mă, nu mă, nu mă iei.
Chipul tău şi dragostea din tei mi-amintesc de ochii tăi.

IcedEarth

Slayer
heilsa said:
Vrei să pleci dar nu mă, nu mă iei, nu mă, nu mă iei, nu mă, nu mă, nu mă iei.
Chipul tău şi dragostea din tei mi-amintesc de ochii tăi.
na' acum chiar ai bagat carnatiul in varza puiii mei

vezi tovarase ca daca ai nevoie si de o clanta mai poti sa treci pe la mealegurile pantelimonice ca oricum nu stii unde dai si unde crapa

heilsa

Slayer
Lasa-ma sa cred ca totul va fi bine Nu vreau sa ma pierd in lacrimi si cuvinte
Astazi inca sper ca dragostea va invinge Da da doar privirea ta Imi da sperante si invinge-ti teama ta De a ma iubi pe mine Nu vreau sa te pierd Vreau sa crezi in iubire

IcedEarth

Slayer
heilsa said:
Astazi inca sper ca dragostea va invinge Da da doar privirea ta Imi da sperante si invinge-ti teama ta De a ma iubi pe mine Nu vreau sa te pierd Vreau sa crezi in iubire
vezi ca esti si tu de a neamu' lu' zamolxis asa ca te invit la o halba de pipiloi

heilsa

Slayer
IcedEarth said:
heilsa said:
vezi ca esti si tu de a neamu' lu' zamolxis asa ca te invit la o halba de pipiloi

heilsa

Slayer
IcedEarth said:
heilsa said:
asa ma, da sa treci si tu cu duhovnicia pe la Becali in pipera ca poate ca ai si noroc
Chiar dacă ar fi să umblu prin valea umbrei morţii, nu mă tem de niciun rău, căci Tu eşti cu mine. Toiagul şi nuiaua Ta mă mîngîie.

IcedEarth

Slayer
heilsa said:
Chiar dacă ar fi să umblu prin valea umbrei morţii, nu mă tem de niciun rău, căci Tu eşti cu mine. Toiagul şi nuiaua Ta mă mîngîie.
vezi ca menta nu se freaca de sine
[hr]
mrz said:
[youtube]kQA07B0X6jU[/youtube]
harambura lu' peste