chiar imi vine sa-mi bag pula in voi

IcedEarth

Slayer
cu toate poponarismele voastre si cu toate harambura de teoriile de varza

IcedEarth

Slayer
bah da` pizza era un troll, io frate io am probleme cu gluten, am facut si niste analize asa ca frec pula si mananc rahat

tiredoftrying

Banned
esti schizofren coaie cati ani ai in plm
oricum troll ca troll da macar nu esti la fel de enervant ca tyger ala, mare autist pe fata pamantului

tiredoftrying

Banned
nu am fost ca mi-e rusine
incerc cu femei normale da plm nu prea cred ca o sa imi iasa ceva prea curand

IcedEarth

Slayer
esti stresat de virginitate, iti place sau nu incepi cu tarfe altfel nu ajungi la femei normale nici peste 10 ani

IcedEarth

Slayer
tu frate numa ghinion o sa ai ca in tara asta tiganeasca cand lumea te vede la varsta frageda de 24 fara femeie o sa primesti porecla Ion-cel-care-umbla-prin-barurile-cu-curcubeu

tiredoftrying

Banned
=))) deja m-au luat tovarasii cu glume de genu
oricum plm in romania inca nu e ca in statele unite la cum zici autistii astia ca plm ca nu poti sa iesi din casa daca nu arati ok dapai sa mai si ai femeie

IcedEarth

Slayer
mai incearca onestitatea, zi la niste prieteni ca esti futut in cap si nefutut in carnati si nu ai chef de sida, si daca te ia lumea la misto treci la prostituate

da sa nu crezi ca ai bagat odata carnatiul in cuptorul the microunde si esti latin lover, ai de plm ai nevoie de vreo 6-7 femei diferite preferabil complet diferite si trebe' sa le futi pe fiecare de vreo 3-4 ori si atunci o sa ajungi la cunostinte de baza

IcedEarth

Slayer
in sex, nu-i simplu asta crezi tu ca auzi numai povesti inspirate de doua halbe, majoritatea relatiilor este disfunctuionala pentru ca barbatul e prost in pat, cand auzi ca lumea se cearta garantez ca tigrul e motan castrat

tiredoftrying

Banned
nu cred ca e asa de greu adica plm am avut sanse sa fac sex da plm nu am vrut

Si de ce nu adaugi poza mea in lista aia? :))))

IcedEarth

Slayer
orgasmul vaginal e greu majortatea femeile pretinde, cand o dai asa cum trebuie ei nu pot sa stau pe picoare dupa partida ca le tremura ca gelatina, si sa mai si sa adaug ca majoritatea barbatilor fute numai 5 minute si poate sa aiba numai 2 spritzuri pe zi, lol nu-i destul chiar ca nu este

si ai si avut ocazia cu femei civilizate? sa traiesti bine!